top of page

Lyst til å starte NM sprang/dressur?

Vi har fått mange nye medlemmer i oppstarten på det nye året, velkommen til alle sammen  Og det er selvfølgelig hyggelig med alle våre gamle medlemmer også  Vi har selvfølgelig plass til flere, så det er bare å melde seg inn via Min Idrett:Vi ser også at mange av våre medlemmer er svært aktive i ulike grener, det er veldig gøy  I denne forbindelse hadde det også vært fint å få en oversikt om det er medlemmer som kunne tenke seg å starte på lag i år (2024), det vil antakeligvis bli både lag-NM og lag-KM i sprang/dressur og Norgesserien i sprang.

Dersom noen tenker det vil være av interesse å være med på lag hadde det vært fint med en kommentar her, husk å skrive hvilken gren som er aktuell og om det er ponni eller hest  Ev. kan dere sende en e-post til oss: Nannestadhestesportklubb@gmail.com

Da lager vi en oversikt slik at vi vet om det er muligheter for å få til hele lag når det ev. blir aktuelt!

Vi gleder oss til å møte nye og gamle medlemmer på stevner igjen i 2024
Comentários


bottom of page